NIS 68,50 EUR 7,637672 USD 6,751832 CROBEX 1.595,35 NASDAQ 4.283,59 (0,35 %) FTSE 100 5.672,30 (0,71 %) DAX 9.017,29 (1,55 %) S&P 500 1.851,86 (-0,02 %)

Monetarna politika


(Ne)realnost alternativa aktualnoj monetarnoj politici (I): Politika tečaja
Velimir Šonje u seriji od četiri teksta nastala na temelju predavanja Ante Čičin Šain iz prosinca 2015. analizira aktualne rasprave o monetarnoj politici. U prvom nastavku piše o tečajnoj politici te komentira preporuke Ifo instituta

Analiza


Između dva zla
Visokoeurizirana Hrvatska tečaj kune brani po cijenu žrtvovanja kamatnih stopa, ekonomskog rasta i zaposlenosti, ističe Marijana Ivanov u analizi programa strukturnih reformi Ifo instituta i objašnjava zašto su njemački analitičari preporučili deprecijiaciju kune

Natječaj

Deloitte i banka.hr biraju najboljeg financijskog direktora Hrvatske

Natječaj za CFO-a godine otvoren je do 17. veljače 2016. godine

Konferencija

Inovacija - srž poslovnih procesa uspješnih
Banka i Deloitte 24. veljače organiziraju konferenciju CFO 2016: Financije, biznis, inovacije. Helena Schmidt piše zašto inoviranje nema alternativu

Webshop

CFO 2016: Financije, biznis, inovacije
Dionica Vrijednost Promjena Promet
RIVP-R-A22,90- 0,09%1.073.091,48
HT-R-A140,50+0,23%1.043.964,65
KRAS-R-A500,110,00%869.572,44
ADRS-P-A341,00- 0,58%865.311,79
ATGR-R-A811,000,00%226.806,88
ARNT-R-A337,00- 0,15%202.474,39
LEDO-R-A8.700,00- 1,69%157.088,61
ZABA-R-A37,25- 1,97%141.969,65
Zaključne cijene : 11.02.2016
Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
  • CROBEX: 1.595,35 -0,16 %
  • CROBEX10: 934,59 -0,12 %
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0014,7405594,7548234,769087
CAD0014,8222154,8367254,851235
CZK0010,2814130,2822600,283107
DKK0011,0203351,0234051,026475
HUF1002,4451732,4525312,459889
JPY1006,0233816,0415066,059631
NOK0010,7859990,7883640,790729
SEK0010,8014690,8038810,806293
CHF0016,9408076,9616926,982577
GBP0019,7375439,7668449,796145
USD0016,7315776,7518326,772087
EUR0017,6147597,6376727,660585
PLN0011,7158091,7209721,726135
Tečajna lista HNB-a za datum: 12.2.2016
Fond Vrijednost Valuta Promjena
ZB euroaktiv118,8270+1,81%
ZB Future 204086,3336+0,83%
Ilirika Europa105,4097+0,82%
ZB Future 205586,4315+0,82%
ZB Future 203086,8659+0,76%
Platinum Blue Chip90,1008+0,76%
ZB BRIC+69,4393+0,66%
ZB Future 202589,7020+0,62%
PBZ Global fond13,3671+0,52%
Allianz Equity135,2064+0,49%
Allianz Portfolio151,1611kn+0,45%
Datum: 10.2.2016