NIS 68,50 EUR 7,587762 USD 6,784030 CROBEX 1.751,67 NASDAQ 4.941,43 (-1,64 %) FTSE 100 6.960,63 (0,21 %) DAX 11.454,38 (0,19 %) S&P 500 2.085,51 (-1,01 %)

Monetarna politika


Tko je u pravu: tržišta ili FED?
Tržišta i FED različito gledaju na način i brzinu dizanja kamatnih stopa jer se razilaze u prognozama inflacijskih kretanja. Tržišta vide rujan kao pravi trenutak za početno dizanje kamatne stope, ali veća je vjerojatnost da će tempo dizanja kamtnih stopa biti usporeniji, piše Marko Bjegović

Blog


Slijedi li Hrvatska europsku politiku razvoja?
Trend EU politike je da industrijsku i opću gospodarsku konkurentnost potiče uglavnom horizontalnim politikama. Ključ je u stvaranju dobrog policy okvira, umjesto da se pokušavaju dirigirati ionako neizvjesni razvojni ishodi. Nema smisla u nekim direktnim akcijama kratkog daha, od izbora od izbora, piše Daniel Hinšt

Financije

Koliko je zapravo stajala sanacija banaka 90-ih?
Sve dosad nije bilo cjelovite studije o sanacijama banaka 90-ih, pa su se i procjene fiskalnih troškova razlikovale po nekoliko desetaka milijardi kuna. Velimir Šonje prvi put prikazuje sve bitne brojke i njihove ekonomske interpretacije

Aktualni osvrt

Najveći rizik za proračun su javna poduzeća
Hrvatska je jedna od sedam članica koje pridonose rastu deficita i duga opće države u Uniji, utvrdio je Ante Bajo u Aktualnim osvrtima IJF-a nakon što je analizirao podatke Eurostata o državnim financijama za razdoblje  2011. - 2014.

Webshop

Dionica Vrijednost Promjena Promet
HT-R-A164,30- 0,43%1.350.129,80
JMNC-R-A92.000,000,00%1.103.992,80
KOEI-R-A710,00+0,78%671.293,80
ADPL-R-A106,02+5,99%635.198,31
ADRS-P-A333,00+1,58%369.274,26
TUHO-R-A2.550,00+0,79%267.608,73
RIVP-R-A20,550,00%254.217,47
INGR-R-A3,41- 1,73%184.005,76
Zaključne cijene : 30.04.2015
Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
  • CROBEX: 1.751,67 0,54 %
  • CROBEX10: 1.028,10 0,48 %
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,3673135,3834635,399613
CAD0015,6154525,6323495,649246
CZK0010,2753590,2761880,277017
DKK0011,0123991,0154451,018491
HUF1002,4987692,5062882,513807
JPY1005,6898855,7070065,724127
NOK0010,8955800,8982750,900970
SEK0010,8136640,8161120,818560
CHF0017,1897887,2114227,233056
GBP00110,42936110,46074310,492125
USD0016,7636786,7840306,804382
EUR0017,5550297,5777627,600495
PLN0011,8784261,8840781,889730
Tečajna lista HNB-a za datum: 1.5.2015
Fond Vrijednost Valuta Promjena
Erste Adriatic ...83,0300+0,61%
OTP MERIDIAN 2093,5769+0,52%
HPB Dionički98,0205kn+0,43%
KD Victoria18,8456kn+0,39%
A182,7800kn+0,30%
PBZ Equity fond10,3456+0,27%
CROBEX1097,4113kn+0,26%
OTP uravnoteženi108,9207kn+0,23%
Capital Two87,7254kn+0,21%
Allianz Equity138,0247+0,21%
ZB aktiv110,4532kn+0,12%
Datum: 29.4.2015