NIS 68,50 EUR 7,576469 USD 6,902131 CROBEX 1.804,64 NASDAQ 5.115,38 (-0,25 %) FTSE 100 6.688,62 (-0,11 %) DAX 11.443,72 (1,19 %) S&P 500 2.098,04 (-0,28 %)

Kolumna


Neboder na plitkim temeljima
Korist koju industrijski sektor ima od likvidnosti i brzine financijskog kapitala je neosporna. Problem nastaje kada ta likvidnost postane prevelika, piše Zvonimir Šikić

Komentar


Iluzija „besplatnih udžbenika“
Financiranja nabave udžbenika sredstvima državnog ili lokalnih proračuna čini se savršenim političkim potezom, ali gledano s ekonomskog stajališta pati od brojnih nedostataka, piše Sandra Švaljek

HUB analiza

Kako su drugi rješavali švicarski franak
Zemlje srednje i jugoistočne Europe primijenile su razna rješenja za .problem kredita u švicarskim francima:od prepuštanja dogovora kreditorima i dužnicima, preko snažne državne intervencije do hibridnih rješenja koja kombiniraju dogovore kreditora i dužnika s "mekom" ulogom države, navodi se u novim analizama HUB-a

Recenzija

Financijalizacija i nejednakost
Željko Ivanković prikazuje knjigu Howarda Daviesa Can Financial Markets Be Controlled?, razmatra regulatorni (institucionalni) odgovor na krizu i postavlja pitanje živimo li u regulatornom kapitalizmu

Webshop

Dionica Vrijednost Promjena Promet
ATGR-R-A904,96+1,68%3.550.700,34
ADRS-P-A414,00+2,70%1.495.695,54
VERN-R-A170,11- 0,52%815.818,15
RIVP-R-A22,35+0,45%655.714,20
ADRS-R-A506,00+1,20%568.106,86
HT-R-A156,77+0,33%380.013,57
MAIS-R-A245,000,00%192.114,32
THNK-R-A400,00- 1,96%147.600,00
Zaključne cijene : 04.08.2015
Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
  • CROBEX: 1.804,64 0,45 %
  • CROBEX10: 1.054,35 0,78 %
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,0839545,0992525,114550
CAD0015,2431035,2588805,274657
CZK0010,2792930,2801330,280973
DKK0011,0123901,0154361,018482
HUF1002,4502852,4576582,465031
JPY1005,5517715,5684765,585181
NOK0010,8375270,8400470,842567
SEK0010,7982220,8006240,803026
CHF0017,1147587,1361677,157576
GBP00110,73126810,76355910,795850
USD0016,8814256,9021316,922837
EUR0017,5537407,5764697,599198
PLN0011,8197391,8252151,830691
Tečajna lista HNB-a za datum: 5.8.2015
Fond Vrijednost Valuta Promjena
Platinum Blue Chip109,7615+0,80%
ZB euroaktiv151,9909+0,65%
Ilirika Europa128,7807+0,24%
ZB Future 2055102,6711+0,18%
ZB Future 2040102,5918+0,18%
ZB Future 2030101,7997+0,18%
ZB Future 2025101,1874+0,16%
Raiffeisen DMF212,2528kn+0,16%
PBZ Conservative 10 ...105,0825+0,14%
You Invest Solid100,1900+0,08%
Smart Equity II100,6677+0,08%
Datum: 3.8.2015