Zagrebačka burza

Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
Zaključne cijene : 23.09.2014
Prikaži:
Arhiva:   

IndexDatumVrijednost+/- %
CROBEX23.9.20141.922,52+0,50 %
CROBEX1023.9.20141.100,92+0,71 %
CROBIS23.9.2014104,89+0,07 %
Simbol Zadnja+/- %PrvaNajvišaNajnižaProsječnaKoličinaPromet
ADPL-R-A 132,01-0,74 %133,09133,09132,01132,341.928255.148,26
ADRS-P-A 364,05+2,55 %358,00378,99358,00367,305.8502.148.678,58
ADRS-P-A Blok361,00361,00361,00361,0034.21512.351.615,00
ADRS-R-A 385,00+4,05 %379,00390,00379,00383,691.874719.035,70
ARNT-R-A 354,00-0,14 %345,80355,00345,00351,0316758.622,68
ATGR-R-A 988,90+0,4 %980,51988,90980,51981,70131128.603,10
ATLN-R-A 77,00+5,48 %74,9977,0074,9975,9718514.054,03
ATPL-R-A 380,00+0,53 %378,00387,33372,00379,88478181.581,28
AUHR-R-A 501,00+2,24 %501,00501,01500,00500,5512361.568,01
BCIN-R-A 530,000,00 %530,00530,00530,00530,004624.380,00
BD62-R-A 11,23-6,03 %12,2012,3711,2312,1984710.327,65
BDSS-R-A 310,00+3,33 %320,00320,00310,00316,2330094.870,00
BLJE-R-A 39,76+0,53 %39,5540,0039,2539,515.025198.552,52
BPBA-R-A 5,19-6,49 %5,315,315,195,282251.188,90
BRIN-R-A 19,10+0,53 %19,1019,1019,1019,1050955,00
CHAG-R-A 232,00+5,45 %232,00232,00232,00232,007517.400,00
CKML-R-A 4.000,000,00 %4.000,004.000,004.000,004.000,001560.000,00
CROS-R-A 7.400,00+0,68 %7.400,007.400,007.400,007.400,00644.400,00
DDJH-R-A 41,79-0,5 %42,8442,8840,0041,544.624192.094,58
DLKV-R-A 16,99+1,13 %17,1817,6016,6617,198.870152.445,95
EGB-S-LDX5 182,30+24,18 %182,30182,30182,30182,30700127.610,00
EGB-S-LDX8 104,40-14,71 %108,70108,70104,40106,55202.131,00
EGB-S-LDXC 47,60-18,21 %54,4554,5045,5050,571.29565.486,00
EGB-S-LDXD 85,100,00 %89,2089,2085,1087,151008.715,00
EGB-S-LHT4 35,91+8,26 %36,1236,1235,9136,013.000108.045,00
EGB-S-LNG4 1,90+18,75 %1,901,901,901,903.0055.709,50
EGB-S-LSP7 15,30-5,85 %15,5015,5015,3015,4285313.151,50
EGB-S-LSP8 9,60-13,51 %9,609,609,609,605505.280,00
EGB-S-LWL4 63,00-15,44 %66,4066,4063,0064,701006.470,00
EGB-S-SDX9 81,65+23,52 %81,6581,6581,6581,651.20097.980,00
EGB-S-SDXA 61,60+21,98 %53,6062,1053,6060,352.899174.946,30
EGB-S-SSP7 8,10+8 %8,208,408,108,251.60013.200,00
EGB-S-SSP8 14,00+5,26 %14,4014,4014,0014,332.70038.680,00
ERNT-R-A 1.390,000,00 %1.386,011.391,001.380,001.382,70362500.538,01
FNOI-D-151A 97,510,00 %97,5197,5197,5197,51128949,57
FNOI-D-157A 89,01-4,29 %89,0189,0189,0189,01128866,80
FNOI-D-161A 90,260,00 %90,2690,2690,2690,26128878,97
FNOI-D-167A 86,010,00 %86,0186,0186,0186,01128837,58
FNOI-D-171A 83,010,00 %83,0183,0183,0183,01128808,37
FNOI-D-177A 80,01-2,03 %80,0180,0180,0180,01128779,15
FNOI-D-181A 74,01-1,32 %74,0174,0174,0174,01128720,72
FNOI-D-187A 72,010,00 %72,0172,0172,0172,01128701,25
FNOI-D-191A 68,010,00 %68,0168,0168,0168,01128662,29
FNOI-D-197A 65,010,00 %65,0165,0165,0165,01128633,08
HDEL-R-A 17,50+4,79 %17,5017,5017,5017,501723.010,00
HIMR-R-A 525,00-2,78 %540,00540,00512,07526,49206108.457,96
HMST-R-A 284,00+1,43 %285,00286,50275,02282,781.652467.146,67
HPB-R-A 850,000,00 %850,00850,00850,00850,003630.600,00
HT-R-A 163,10+0,06 %162,61165,89162,61164,2314.7802.427.302,71
HUPZ-R-A 1.757,00+0,4 %1.757,001.757,001.757,001.757,002035.140,00
IGH-R-A 143,85+6,12 %144,96144,96143,85144,567811.275,80
ILRA-R-A 780,000,00 %801,00801,00780,00790,137962.420,00
INA-R-A 4.000,00+1,27 %3.960,004.000,003.960,003.968,001559.520,00
INGR-R-A 2,24+5,16 %2,172,242,062,1957.417125.466,34
IPKK-R-A 102,30-4,39 %108,90108,90102,30104,9752555.109,74
JDOS-R-A 3.000,00-0,03 %3.000,003.010,003.000,003.001,431442.020,00
JDPL-R-A 129,90+3,87 %125,21129,90123,04124,4932139.960,68
JDTC-R-A 35,05-0,43 %35,0535,0535,0535,0559720.924,85
JNAF-R-A 3.748,00+2,4 %3.685,003.748,003.685,003.707,052177.848,07
KABA-R-A 10,50+5 %10,5010,5010,5010,505916.205,50
KODT-P-A 1.135,00+1,79 %1.135,001.135,001.135,001.135,0011.135,00
KOEI-R-A 765,00+0,92 %769,00769,99750,10761,6713099.017,06
KORF-R-A 264,00+2,52 %259,90265,00258,00261,6112.0103.141.905,04
KRAS-R-A 340,98+0,29 %336,12340,98336,12339,5222676.730,42
KSST-R-A 309,00+7,33 %308,99309,00286,00295,20102.951,97
KTJV-R-A 15,37-3,94 %16,0016,0015,3715,503405.269,27
LCDS-R-A 15,06-3,15 %15,0615,0615,0615,061191.792,14
LEDO-R-A 8.690,00-0,11 %8.730,008.730,008.690,008.725,00869.800,00
LKPC-R-A 550,00-0,52 %545,00550,00545,00545,604222.915,00
LKRI-R-A 75,30-0,17 %75,0075,3075,0075,0244233.156,75
LPLH-R-A 227,99+0,04 %228,00228,00220,00224,2442996.201,08
LRH-R-A 3.749,00-0,29 %3.511,013.749,003.511,013.652,50414.610,00
LURA-R-A 326,05-0,09 %326,05326,05326,05326,05309.781,50
MAIS-R-A 160,00-2,44 %164,99165,00160,00162,8760197.885,82
MDKA-R-A 11.500,00+7,48 %11.000,0011.500,0011.000,0011.250,0012134.999,99
MGMA-R-A 1,910,00 %1,941,941,911,931.9633.791,41
PBZ-R-A 569,90+7,73 %529,00569,90529,00544,574926.683,70
PIKR-R-A 130,000,00 %130,00130,00130,00130,0010013.000,00
PLAG-R-A 3.880,00-2,39 %3.970,003.970,003.880,003.917,501247.009,96
PODR-R-A 335,15-0,28 %337,01337,99335,15336,71704237.047,14
PRFC-R-A 22,00-0,23 %22,0822,1121,2121,764.905106.741,29
PTKM-R-A 29,500,00 %30,0030,0028,7029,693.12192.654,14
RHMF-O-15CA Institucionalna103,78103,78103,77103,7723.000.00023.867.400,00
RHMF-O-167A Institucionalna105,85105,87105,85105,8690.000.00095.271.000,00
RHMF-O-19BA Institucionalna108,30108,87108,30108,34270.0002.229.867,45
RHMF-O-203A Institucionalna115,46115,46115,44115,4562.000.00071.579.000,00
RHMF-O-203E Institucionalna114,01114,01113,99114,008.000.00069.520.419,36
RHMF-O-227E 118,10+0,08 %118,10118,10118,10118,10120.0001.080.310,73
RHMF-O-227E Institucionalna118,25118,25117,60117,81370.0003.322.801,62
RHMF-O-247E 112,50+0,18 %112,30112,50112,30112,501.300.40911.151.923,74
RIVP-R-A 21,94+7,44 %20,9021,9420,6521,217.804165.498,33
RIZO-R-A 66,00-4,17 %68,0068,0066,0066,6225016.654,71
SAPN-R-A 248,54-3,55 %253,99254,00248,54252,1726566.823,92
SLPF-R-A 38,310,00 %38,3138,3138,3138,311204.597,20
SLRS-R-A 750,00-0,66 %750,00750,00750,00750,002317.250,00
SNHO-R-A 260,00-1,28 %263,12267,95260,00261,91878229.956,44
THNK-R-A 390,03-2,49 %400,00400,00390,03396,1617569.327,96
TNPL-R-A 360,000,00 %360,00360,00360,00360,003010.800,00
TUHO-R-A 2.320,00+0,43 %2.300,002.320,002.300,002.308,3360138.500,00
ULPL-R-A 179,80+1,38 %177,00180,00175,19177,4448085.171,73
VART-R-1 31,00+0,32 %30,9031,2729,3130,011.33640.087,88
VDKT-R-A 302,00+2,37 %297,00307,00297,00301,061.313395.288,39
VERN-R-A 51,99+0,08 %51,9951,9951,9951,99201.039,80
VIRO-R-A 373,720,00 %373,73373,73373,72373,736022.423,70
VLHO-R-A 245,00+0,15 %249,99250,10241,00245,96635156.184,41
VPIK-R-A 82,45+1,22 %83,7083,8082,4582,7714612.084,10
ZABA-R-A 38,00-0,45 %38,1838,1837,2337,5610.808405.992,30
ZVCV-R-A 111,50+6,18 %111,50111,50111,50111,5012113.491,50
ZVZD-R-A 2.800,00-1,75 %2.800,062.805,002.800,002.800,202570.005,08



Kratki izvještaj za 23.9.2014

Ukupni promet: 39.952.200,25 kn   Redovni promet: 27.600.585,25 kn   OTC promet: 265.790.488,43 kn   

Upute za korištenje:
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu korisnika www.banka.hr te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza ne odgovara za njihovu točnost.
 

Webshop

Dionica Vrijednost Promjena Promet
KORF-R-A264,00+2,52%3.141.905,04
HT-R-A163,10+0,06%2.427.302,71
ADRS-P-A364,05+2,55%2.148.678,58
ADRS-R-A385,00+4,05%719.035,70
ERNT-R-A1.390,000,00%500.538,01
HMST-R-A284,00+1,43%467.146,67
ZABA-R-A38,00- 0,45%405.992,30
VDKT-R-A302,00+2,37%395.288,39
Zaključne cijene : 23.09.2014
Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
  • CROBEX: 1.922,52 0,50 %
  • CROBEX10: 1.100,92 0,71 %
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2605915,2764205,292249
CAD0015,3638355,3799755,396115
CZK0010,2762360,2770670,277898
DKK0011,0207401,0238111,026882
HUF1002,4453262,4526842,460042
JPY1005,4398745,4562435,472612
NOK0010,9318200,9346240,937428
SEK0010,8288200,8313140,833808
CHF0016,2948406,3137816,332722
GBP0019,6615879,6906599,719731
USD0015,8943935,9121295,929865
EUR0017,5978727,6207347,643596
PLN0011,8189791,8244521,829925
Tečajna lista HNB-a za datum: 24.9.2014
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Victoria20,0794kn+1,90%
Allianz Equity138,4995+1,18%
A180,4200kn+1,07%
Capital Two89,0278kn+0,96%
FIMA Equity70,5180kn+0,78%
Allianz Portfolio143,9047kn+0,73%
PBZ Equity fond10,3934+0,72%
ICF Balanced118,0566kn+0,60%
NETA New Europe78,3306kn+0,59%
Erste Adriatic ...82,4100+0,54%
OTP indeksni42,1067kn+0,53%
Datum: 22.9.2014