Zagrebačka burza

Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
Zaključne cijene : 22.10.2014
Prikaži:
Arhiva:   

IndexDatumVrijednost+/- %
CROBEX22.10.20141.851,73+1,02 %
CROBEX1022.10.20141.059,78+1,02 %
CROBIS22.10.2014105,12-0,09 %
Simbol Zadnja+/- %PrvaNajvišaNajnižaProsječnaKoličinaPromet
ADPL-R-A 121,49+0,4 %121,00121,49121,00121,24202.424,90
ADRS-P-A 330,00+1,21 %330,00332,99330,00331,65862285.884,04
ADRS-R-A 375,00+1,08 %360,00375,00359,99360,292.560922.349,90
AMDN-R-A 89,00+11,25 %80,0089,0080,0083,23342.829,90
ARNT-R-A 328,10+0,34 %329,00329,00328,10328,825016.441,00
ATGR-R-A 991,00+0,8 %983,11991,00983,11985,903231.548,77
ATLN-R-A 83,45+3,02 %81,0083,4581,0081,51635.134,85
ATLS-R-A 5,03-26,03 %5,035,035,035,032311.161,93
ATPL-R-A 362,98+3,41 %356,00368,89356,00360,61706254.593,53
AUHR-R-A 505,61-0,67 %509,00509,00505,61506,067537.954,22
BCIN-R-A 471,08-1,03 %476,00476,00471,02471,6811152.356,83
BD62-R-A 11,80-1,67 %11,8011,8011,8011,8075885,00
BDSS-R-A 350,000,00 %350,01350,01350,00350,0020070.000,05
BLJE-R-A 40,35+3,99 %38,8540,3538,8539,881.50560.018,36
BPBA-R-A 5,55-2,63 %5,555,555,555,55113627,15
BRIN-R-A 25,000,00 %25,0025,0025,0025,00882.200,00
CROS-R-A 7.401,000,00 %7.401,007.401,007.401,007.401,0016118.416,00
DDJH-R-A 38,00+0,8 %38,0038,0038,0038,001957.410,00
DLKV-R-A 16,55-0,9 %17,0017,0016,5516,5673512.171,00
EGB-S-LBU7 36,800,00 %36,8036,8036,8036,808294,40
EGB-S-LDXE 70,00+17,45 %71,6071,6066,9070,4634023.957,00
EGB-S-LGD6 75,80+18,07 %75,8075,8075,8075,8041031.078,00
EGB-S-LNG5 3,50+2,94 %3,403,503,403,401.0083.428,00
EGB-S-LSP7 13,20+12,82 %12,7013,2012,6013,061.14014.888,00
EGB-S-LWL9 55,50+5,31 %55,5055,5055,5055,50351.942,50
EGB-S-SDXB 152,00-2,56 %152,00152,00152,00152,0020030.400,00
EGB-S-SDXC 74,10-6,56 %75,1878,8074,1076,0374856.869,60
EGB-S-SDXD 38,200,00 %37,2038,2037,2037,4828810.793,60
EGB-S-SSP7 11,30-11,72 %11,3011,3011,3011,306006.780,00
ERNT-R-A 1.380,15-0,57 %1.381,221.381,221.380,151.381,09811.048,69
FNOI-D-151A 97,52+0,01 %97,5297,5297,5297,5225.713192.088,14
HBRL-R-A 10,80+6,4 %11,7311,7310,8011,152692.999,59
HDEL-R-A 19,90+8,39 %19,4919,9019,4919,651052.063,22
HIMR-R-A 520,00-0,95 %526,00526,00512,56520,2318596.242,60
HMST-R-A 300,05-1,44 %301,00303,00300,05301,375717.178,08
HTPK-R-A 60,00-1,64 %60,0160,0160,0060,0020012.000,18
HT-R-A 158,50+0,76 %157,01158,50157,01157,613.160498.042,89
HUPZ-R-A 1.730,00+0,58 %1.730,001.730,001.730,001.730,0023.460,00
IGH-R-A 160,00-5,88 %163,50163,50160,00163,1527144.213,59
INA-R-A 3.940,00+2,34 %3.850,003.940,003.850,003.907,8628109.420,00
INGR-R-A 2,38-4,42 %2,482,512,382,4323.74457.594,40
JDGT-R-A 722,990,00 %722,99722,99722,99722,9921.445,98
JDPL-R-A 107,00+1,9 %107,00107,00107,00107,002214,00
KODT-R-A 1.198,40-0,12 %1.165,001.198,401.165,001.174,002630.523,90
KOEI-R-A 733,000,00 %732,00733,00732,00732,273727.094,00
KOTR-P-A 1.300,10+0,01 %1.300,101.300,101.300,101.300,10135175.513,50
KRAS-R-A 360,00+1,95 %359,90360,00359,90359,9920674.157,00
KSST-R-A 420,00+51,75 %296,99420,00296,99349,33531185.493,02
LCDS-R-A 16,40+3,8 %16,4016,4016,4016,401682.755,20
LEDO-R-A 8.500,00+1,07 %8.500,008.500,008.500,008.500,00542.500,00
LKPC-R-A 639,99+1,75 %606,22639,99606,22628,1210062.811,65
LKRI-R-A 78,00+3,96 %78,0078,0078,0078,001007.800,00
LPLH-R-A 236,20-3,59 %236,22236,22236,20236,215011.810,26
LRH-R-A 3.570,00+1,42 %3.569,993.570,003.569,993.569,99621.419,95
MAIS-R-A 147,99-0,01 %147,99147,99146,99147,5811016.233,43
MIVA-R-A 260,01+0,39 %260,01260,01260,01260,015514.300,55
OPTE-R-A 6,44+7,33 %5,906,445,906,278085.069,80
PDBA-R-A 400,00+23,08 %400,00400,00400,00400,003514.000,00
PIVK-R-A 275,000,00 %275,00275,00275,00275,005515.125,00
PLAG-R-A 3.888,00+2,32 %3.888,003.888,003.888,003.888,0027.776,00
PODR-R-A 314,00+1,29 %311,00314,00311,00313,191.203376.768,86
PRFC-R-A 20,40-0,15 %20,4120,4120,4020,402465.018,94
PTKM-R-A 28,50-0,7 %28,7128,7128,5028,592.70677.359,63
PUNT-R-A 1,00+47,06 %1,001,001,001,008585,00
RHMF-O-167A Institucionalna105,50105,50105,40105,4330.000.00031.630.000,00
RHMF-O-19BA Institucionalna108,52109,00108,52108,94850.0007.093.840,11
RIVP-R-A 19,75-0,25 %20,0020,0019,6019,7429.551583.405,60
RIZO-R-A 64,85-0,96 %65,3265,3264,8565,1451033.223,56
SLRS-R-A 718,00+2,57 %718,00718,00718,00718,00128.616,00
SM86-R-A 165,00+6,45 %160,00165,00160,00163,7520032.750,00
SNHO-R-A 242,03+0,75 %242,00242,06242,00242,0320850.342,12
SUNH-R-A 21,00+5 %18,3621,0018,3620,352495.068,01
THNK-R-A 444,00+1,02 %444,00444,00444,00444,00156.660,00
TISK-R-A 200,00-4,76 %200,00200,00200,00200,00499.800,00
TRFM-R-A 160,000,00 %160,00160,00160,00160,00101.600,00
TUHO-R-A 2.200,00+1,38 %2.200,002.200,002.200,002.200,00817.600,00
ULPL-R-A 175,44+0,02 %175,40175,44175,40175,436511.402,72
VART-R-1 24,54+0,12 %24,7524,7524,5424,662325.721,50
VDKT-R-A 287,97-0,56 %287,97287,97287,97287,97205.759,40
VERN-R-A 48,44-5,02 %48,5248,5248,4448,5037818.331,75
VIRO-R-A 377,77-0,58 %340,00377,77340,00361,747928.577,63
ZABA-R-A 34,50+1,47 %34,0034,5034,0034,061.69057.560,00
ZVZD-R-A 3.017,76-0,04 %3.017,763.017,763.017,763.017,7626.035,52



Kratki izvještaj za 22.10.2014

Ukupni promet: 5.168.919,39 kn   Redovni promet: 5.168.919,39 kn   OTC promet: 38.723.840,11 kn   

Upute za korištenje:
Korištenje podataka o burzovnoj trgovini namijenjeno je isključivo za osobnu uporabu korisnika www.banka.hr te se zabranjuje svako komercijalno iskorištavanje podataka o trgovini na Burzi kao i svaka redistribucija podataka putem elektronskih ili tiskanih medija ili na drugi način. Vlasnik podataka je Zagrebačka burza d.d., ali Burza ne odgovara za njihovu točnost.
 

Webshop

Dionica Vrijednost Promjena Promet
ADRS-R-A375,00+1,08%922.349,90
RIVP-R-A19,75- 0,25%583.405,60
HT-R-A158,50+0,76%498.042,89
PODR-R-A314,00+1,29%376.768,86
ADRS-P-A330,00+1,21%285.884,04
ATPL-R-A362,98+3,41%254.593,53
KSST-R-A420,00+51,75%185.493,02
KOTR-P-A1.300,10+0,01%175.513,50
Zaključne cijene : 22.10.2014
Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
  • CROBEX: 1.851,73 1,02 %
  • CROBEX10: 1.059,78 1,02 %
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2876805,3035915,319502
CAD0015,3551955,3713095,387423
CZK0010,2762290,2770600,277891
DKK0011,0250161,0281001,031184
HUF1002,4925052,5000052,507505
JPY1005,6259545,6428835,659812
NOK0010,9103950,9131340,915873
SEK0010,8276550,8301450,832635
CHF0016,3299576,3490046,368051
GBP0019,6477459,6767759,705805
USD0016,0156796,0337806,051881
EUR0017,6332957,6562647,679233
PLN0011,8071671,8126051,818043
Tečajna lista HNB-a za datum: 23.10.2014
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Energija9,5187kn+2,67%
Platinum Global ...14,6041$+2,57%
Ilirika JIE125,5975+1,76%
NETA US Algorithm161,8143kn+1,71%
ZB euroaktiv122,2555+1,61%
KD Prvi izbor12,6849kn+1,55%
KD Nova Europa5,9409kn+1,39%
Raiffeisen World125,9100+1,34%
HI-growth9,5310+1,04%
NETA Global ...101,1344kn+1,04%
A180,4900kn+1,03%
Datum: 21.10.2014