Banka Brod promijenila naziv u KentBank

Eksen Holding Anonim Sirketi iz Istanbula većinski je vlasnik banke s ukupno 10.906 redovnih dionica, što čini 80,899 posto upisanog temeljnog kapitala


Hina Objavljeno 13.04, 12.07.2012.

Banka Brod izvijestila je u četvrtak putem Zagrebačke burze da je promijenila naziv tvrtke u KentBank te da je proširila svoju djelatnost.

Banka je dobila novo integralno rješenje kojom joj je odobreno pružanje svih dosadašnjih usluga te su ažurirane usluge platnog prometa i dodane usluge obavljanja faktoringa.

Banka je u većinskom vlasništvu Eksen Holding Anonim Sirketi iz Istanbula, koja drži ukupno 10.906 redovnih dionica, što čini 80,899 posto upisanog temeljnog kapitala, a koje daju pravo na 99,744 posto glasova na glavnoj skupštini.


Komentari (0)


Webshop

Dionica Vrijednost Promjena Promet
RIVP-R-A19,80- 4,21%3.253.578,92
LKPC-R-A628,99+8,45%1.305.365,69
JMNC-R-A88.500,00+3,39%885.000,00
ADRS-R-A371,00+0,27%646.249,69
HT-R-A157,30+0,15%534.579,16
ATPL-R-A351,00+2,13%494.680,71
ADPL-R-A121,00+0,29%306.490,16
ADRS-P-A326,06- 2,65%178.531,94
Zaključne cijene : 21.10.2014
Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
  • CROBEX: 1.833,08 -0,11 %
  • CROBEX10: 1.049,09 -0,18 %
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2734845,2893525,305220
CAD0015,3193955,3354015,351407
CZK0010,2769250,2777580,278591
DKK0011,0256621,0287481,031834
HUF1002,4898412,4973332,504825
JPY1005,6031015,6199615,636821
NOK0010,9107330,9134730,916213
SEK0010,8302090,8327070,835205
CHF0016,3282686,3473106,366352
GBP0019,6653859,6944689,723551
USD0015,9846326,0026406,020648
EUR0017,6375877,6605697,683551
PLN0011,8095981,8150431,820488
Tečajna lista HNB-a za datum: 22.10.2014
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Victoria19,7011kn+1,92%
ZB trend174,8838$+1,51%
Capital Two86,2838kn+1,02%
Platinum Global ...14,2379$+0,79%
Ilirika Azijski ...42,3880+0,75%
Allianz Equity135,6264+0,71%
ICF Balanced115,3373kn+0,46%
PBZ Equity fond10,1986+0,42%
Allianz Portfolio143,3695kn+0,42%
Raiffeisen World124,2400+0,40%
NETA New Europe76,7633kn+0,40%
Datum: 20.10.2014