Banka Brod promijenila naziv u KentBank

Eksen Holding Anonim Sirketi iz Istanbula većinski je vlasnik banke s ukupno 10.906 redovnih dionica, što čini 80,899 posto upisanog temeljnog kapitala


Hina Objavljeno 13.04, 12.07.2012.

Banka Brod izvijestila je u četvrtak putem Zagrebačke burze da je promijenila naziv tvrtke u KentBank te da je proširila svoju djelatnost.

Banka je dobila novo integralno rješenje kojom joj je odobreno pružanje svih dosadašnjih usluga te su ažurirane usluge platnog prometa i dodane usluge obavljanja faktoringa.

Banka je u većinskom vlasništvu Eksen Holding Anonim Sirketi iz Istanbula, koja drži ukupno 10.906 redovnih dionica, što čini 80,899 posto upisanog temeljnog kapitala, a koje daju pravo na 99,744 posto glasova na glavnoj skupštini.


Komentari (0)


Webshop

Dionica Vrijednost Promjena Promet
KORF-R-A264,00+2,52%3.141.905,04
HT-R-A163,10+0,06%2.427.302,71
ADRS-P-A364,05+2,55%2.148.678,58
ADRS-R-A385,00+4,05%719.035,70
ERNT-R-A1.390,000,00%500.538,01
HMST-R-A284,00+1,43%467.146,67
ZABA-R-A38,00- 0,45%405.992,30
VDKT-R-A302,00+2,37%395.288,39
Zaključne cijene : 23.09.2014
Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
  • CROBEX: 1.922,52 0,50 %
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2489715,2647655,280559
CAD0015,3850955,4012995,417503
CZK0010,2760410,2768720,277703
DKK0011,0210511,0241231,027195
HUF1002,4362042,4435352,450866
JPY1005,4235245,4398445,456164
NOK0010,9323990,9352050,938011
SEK0010,8285530,8310460,833539
CHF0016,2981566,3171076,336058
GBP0019,6556799,6847339,713787
USD0015,9120845,9298745,947664
EUR0017,5999847,6228537,645722
PLN0011,8170051,8224721,827939
Tečajna lista HNB-a za datum: 23.9.2014
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Victoria20,0794kn+1,90%
Allianz Equity138,4995+1,18%
A180,4200kn+1,07%
Capital Two89,0278kn+0,96%
FIMA Equity70,5180kn+0,78%
Allianz Portfolio143,9047kn+0,73%
PBZ Equity fond10,3934+0,72%
ICF Balanced118,0566kn+0,60%
NETA New Europe78,3306kn+0,59%
Erste Adriatic ...82,4100+0,54%
OTP indeksni42,1067kn+0,53%
Datum: 22.9.2014