Banka Brod promijenila naziv u KentBank

Eksen Holding Anonim Sirketi iz Istanbula većinski je vlasnik banke s ukupno 10.906 redovnih dionica, što čini 80,899 posto upisanog temeljnog kapitala


Hina Objavljeno 13.04, 12.07.2012.

Banka Brod izvijestila je u četvrtak putem Zagrebačke burze da je promijenila naziv tvrtke u KentBank te da je proširila svoju djelatnost.

Banka je dobila novo integralno rješenje kojom joj je odobreno pružanje svih dosadašnjih usluga te su ažurirane usluge platnog prometa i dodane usluge obavljanja faktoringa.

Banka je u većinskom vlasništvu Eksen Holding Anonim Sirketi iz Istanbula, koja drži ukupno 10.906 redovnih dionica, što čini 80,899 posto upisanog temeljnog kapitala, a koje daju pravo na 99,744 posto glasova na glavnoj skupštini.


Komentari (0)


Webshop

Dionica Vrijednost Promjena Promet
PODR-R-A337,95+0,88%1.555.310,21
HT-R-A140,55+1,10%1.381.344,50
LEDO-R-A9.730,00+1,35%758.940,00
ERNT-R-A1.108,00+0,27%556.838,51
CKML-R-A5.100,00+2,00%510.000,00
PVCM-R-A120,00+11,11%425.723,45
ADRS-P-A393,00+0,77%283.061,90
DDJH-R-A44,60- 0,89%251.364,19
Zaključne cijene : 05.05.2016
Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
  • CROBEX: 1.683,25 0,47 %
  • CROBEX10: 984,41 0,65 %
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0014,8902134,9049284,919643
CAD0015,0981245,1134645,128804
CZK0010,2769460,2777790,278612
DKK0011,0057151,0087411,011767
HUF1002,3908092,3980032,405197
JPY1006,0992146,1175676,135920
NOK0010,8027510,8051660,807581
SEK0010,8077680,8101990,812630
CHF0016,7998146,8202756,840736
GBP0019,4751379,5036489,532159
USD0016,5440936,5637846,583475
EUR0017,4825167,5050317,527546
Tečajna lista HNB-a za datum: 6.5.2016
Fond Vrijednost Valuta Promjena
Erste Adriatic ...85,6000+0,21%
A184,9500kn+0,19%
Raiffeisen zaštićena ...102,7700+0,09%
Allianz Equity141,5447+0,06%
Capital Two90,0722+0,05%
OTP indeksni39,5412kn+0,02%
Erste Plavi Expert185,0562kn+0,02%
Raiffeisen Bonds173,3200+0,01%
Capital Breeder85,3279kn+0,01%
PBZ Novčani fond143,2623kn0,00%
PBZ Euro Novčani139,22820,00%
Datum: 4.5.2016