Banka Brod promijenila naziv u KentBank

Eksen Holding Anonim Sirketi iz Istanbula većinski je vlasnik banke s ukupno 10.906 redovnih dionica, što čini 80,899 posto upisanog temeljnog kapitala


Hina Objavljeno 13.04, 12.07.2012.

Banka Brod izvijestila je u četvrtak putem Zagrebačke burze da je promijenila naziv tvrtke u KentBank te da je proširila svoju djelatnost.

Banka je dobila novo integralno rješenje kojom joj je odobreno pružanje svih dosadašnjih usluga te su ažurirane usluge platnog prometa i dodane usluge obavljanja faktoringa.

Banka je u većinskom vlasništvu Eksen Holding Anonim Sirketi iz Istanbula, koja drži ukupno 10.906 redovnih dionica, što čini 80,899 posto upisanog temeljnog kapitala, a koje daju pravo na 99,744 posto glasova na glavnoj skupštini.


Komentari (0)


Webshop

Dionica Vrijednost Promjena Promet
HT-R-A141,00+0,71%1.338.555,27
PVCM-R-A126,60- 2,62%617.528,09
ADPL-R-A107,00+7,00%439.893,40
KOEI-R-A684,00+0,88%237.482,29
BD62-R-A24,00+23,08%217.238,55
DLKV-R-A12,20- 1,77%216.206,07
PODR-R-A342,01- 0,64%215.517,50
ZABA-R-A39,50- 0,25%199.305,75
Zaključne cijene : 24.05.2016
Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
  • CROBEX: 1.708,61 0,58 %
  • CROBEX10: 995,93 0,54 %
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0014,7794544,7938364,808218
CAD0015,0718965,0871575,102418
CZK0010,2760190,2768500,277681
DKK0011,0032211,0062401,009259
HUF1002,3610632,3681682,375273
JPY1006,0855296,1038416,122153
NOK0010,7978880,8002890,802690
SEK0010,8008600,8032700,805680
CHF0016,7318646,7521206,772376
GBP0019,7316089,7608919,790174
USD0016,6710646,6911376,711210
EUR0017,4602517,4826997,505147
Tečajna lista HNB-a za datum: 25.5.2016
Fond Vrijednost Valuta Promjena
Ilirika Azijski ...42,0830+0,53%
Capital Two90,4665+0,24%
Raiffeisen zaštićena ...102,5000+0,19%
Raiffeisen Bonds173,5600+0,14%
ZB aktiv110,8554kn+0,11%
Allianz Equity143,4324+0,09%
Capital One208,0563+0,09%
Raiffeisen Classic104,3400+0,09%
You Invest Active97,0400+0,08%
Raiffeisen Dynamic116,0300+0,07%
ZB global164,2565+0,07%
Datum: 23.5.2016