Zagrebačka banka snižava kamate na stambene kredite






Zagrebačka banka najavljuje snižavanje kamata na postojeće stambene kredite od 1. svibnja za sve klijente banke. To je prvo snižavanje kamata nakon 2006. Očekuje se da će i druge banke tijekom ove godine snižavati kamate na kredite.
 


Bankamagazin Objavljeno 13.47, 09.02.2010.

Kamatna stopa na nove stambene kredite koje Zagrebačka banka uvodi od 15. veljače bit će niža za 0,25 p.p. i iznosit će 6,75% kod kredita za mlade, odnosno 7,25% za standardni stambeni kredit, priopćeno je u utorak iz Zabe.

Za sve klijente koji imaju redovito primanje na tekućem računu Zagrebačke banke bit će snižene kamate na postojeće stambene kredite za 0,25 p.p. i primjenjivat će se  od 1. svibnja. Riječ je o prvom padu kamatnih stopa na postojeće stambene kredite od 2006. godine, napominje se u priopćenju Zabe. 

Iz Zagrebačke banke najavili su krajem 2009. godine skoro snižavanje kamatnih stopa koje su lani, očito, dosegle maksimum. U siječnju su snižene kamate na štednju, a Zaba prva najavljuje i pad kamata na kredite što će vjerojatno tijekom godine slijediti i ostale banke.  

“Tržišne okolnosti nam omogućavaju još jedan korak u poboljšanju uvjeta i snižavanju kamata na nove, ali i ranije odobrene stambene kredite. Tome svakako doprinosi i primjerna disciplina u vraćanju tih kredita banci”, rekao je Franjo Luković, predsjednik Uprave Zagrebačke banke.


Komentari (0)


Webshop

Dionica Vrijednost Promjena Promet
HT-R-A141,00+0,71%1.338.555,27
PVCM-R-A126,60- 2,62%617.528,09
ADPL-R-A107,00+7,00%439.893,40
KOEI-R-A684,00+0,88%237.482,29
BD62-R-A24,00+23,08%217.238,55
DLKV-R-A12,20- 1,77%216.206,07
PODR-R-A342,01- 0,64%215.517,50
ZABA-R-A39,50- 0,25%199.305,75
Zaključne cijene : 24.05.2016
Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
  • CROBEX: 1.708,61 0,58 %
  • CROBEX10: 995,93 0,54 %
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0014,7794544,7938364,808218
CAD0015,0718965,0871575,102418
CZK0010,2760190,2768500,277681
DKK0011,0032211,0062401,009259
HUF1002,3610632,3681682,375273
JPY1006,0855296,1038416,122153
NOK0010,7978880,8002890,802690
SEK0010,8008600,8032700,805680
CHF0016,7318646,7521206,772376
GBP0019,7316089,7608919,790174
USD0016,6710646,6911376,711210
EUR0017,4602517,4826997,505147
Tečajna lista HNB-a za datum: 25.5.2016
Fond Vrijednost Valuta Promjena
Ilirika Azijski ...42,0830+0,53%
Capital Two90,4665+0,24%
Raiffeisen zaštićena ...102,5000+0,19%
Raiffeisen Bonds173,5600+0,14%
ZB aktiv110,8554kn+0,11%
Allianz Equity143,4324+0,09%
Capital One208,0563+0,09%
Raiffeisen Classic104,3400+0,09%
You Invest Active97,0400+0,08%
Raiffeisen Dynamic116,0300+0,07%
ZB global164,2565+0,07%
Datum: 23.5.2016