Tomislav Matusinović potpredsjednik Atlantic grupe

Tomislav Matusinović, dosadašnji Izvršni direktor za diviziju Zdravlje i njega, odlukom Nadzornog odbora imenovan je članom Uprave i potpredsjednikom Atlantic Grupe za ovu diviziju.


Bankamagazin Objavljeno 14.19, 23.06.2009.

Tomislav Matusinović, dosadašnji Izvršni direktor za diviziju Zdravlje i njega, odlukom Nadzornog odbora imenovan je članom Uprave i potpredsjednikom Atlantic Grupe za ovu diviziju.

 

Na mjesto Izvršnog direktora za diviziju Zdravlje i njega Atlantic Grupe Matusinović je imenovan s 1. ožujkom 2008. godine, po reorganizaciji poslovanja kompanije utemeljenog na četiri poslovne divizije. Nakon uspješnih pet poslovnih kvartala tijekom kojih je vodio diviziju Zdravlje i njega te uspješnog lansiranja najvećeg investicijskog projekta Cedevita GO! promoviran je u člana Uprave, odnosno potpredsjednika Atlantic Grupe nadležnog za ovu diviziju.

 

Prije dugogodišnje karijere na nizu odgovornih funkcija u Atlantic Grupi Tomislav Matusinović radio je u uglednim domaćim i međunarodnim tvrtkama. U Atlantic dolazi s pozicije Direktora korporativnih projekata u Agrokoru, a prethodno je radio kao Regionalni voditelj tehničkih operacija u kompaniji Coca-Cola Adriatic. 


Komentari (0)


Webshop

Dionica Vrijednost Promjena Promet
HUPZ-R-A1.795,00+0,79%2.922.260,00
HT-R-A152,00- 0,13%714.767,40
ADPL-R-A126,00+0,56%654.918,45
LEDO-R-A8.750,00+0,11%633.200,00
ADRS-P-A300,00+0,65%632.256,38
SAPN-R-A215,96+2,84%453.352,07
ATGR-R-A991,00+1,85%409.999,66
BLJE-R-A44,56+2,04%257.977,88
Zaključne cijene : 02.09.2014
Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
  • CROBEX: 1.852,83 0,32 %
  • CROBEX10: 1.045,34 0,37 %
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,3802525,3964415,412630
CAD0015,3069105,3228795,338848
CZK0010,2731060,2739280,274750
DKK0011,0192301,0222971,025364
HUF1002,4100882,4173402,424592
JPY1005,5195115,5361195,552727
NOK0010,9348030,9376160,940429
SEK0010,8257680,8282530,830738
CHF0016,2869856,3059036,324821
GBP0019,5707709,5995699,628368
USD0015,7902035,8076265,825049
EUR0017,5915357,6143787,637221
PLN0011,8021871,8076101,813033
Tečajna lista HNB-a za datum: 3.9.2014
Fond Vrijednost Valuta Promjena
NETA Frontier550,4159kn+0,87%
OTP uravnoteženi108,0148kn+0,54%
PBZ I-Stock7,6424+0,36%
ZB euroaktiv129,8578+0,30%
Ilirika JIE132,8608+0,28%
KD Prvi izbor12,9346kn+0,20%
KD Energija10,4874kn+0,17%
ZB BRIC+98,2022+0,17%
NETA Global ...101,7451kn+0,16%
Platinum Blue Chip94,4480+0,16%
NETA US Algorithm164,1559kn+0,12%
Datum: 1.9.2014