Tomislav Matusinović potpredsjednik Atlantic grupe

Tomislav Matusinović, dosadašnji Izvršni direktor za diviziju Zdravlje i njega, odlukom Nadzornog odbora imenovan je članom Uprave i potpredsjednikom Atlantic Grupe za ovu diviziju.


Bankamagazin Objavljeno 14.19, 23.06.2009.

Tomislav Matusinović, dosadašnji Izvršni direktor za diviziju Zdravlje i njega, odlukom Nadzornog odbora imenovan je članom Uprave i potpredsjednikom Atlantic Grupe za ovu diviziju.

 

Na mjesto Izvršnog direktora za diviziju Zdravlje i njega Atlantic Grupe Matusinović je imenovan s 1. ožujkom 2008. godine, po reorganizaciji poslovanja kompanije utemeljenog na četiri poslovne divizije. Nakon uspješnih pet poslovnih kvartala tijekom kojih je vodio diviziju Zdravlje i njega te uspješnog lansiranja najvećeg investicijskog projekta Cedevita GO! promoviran je u člana Uprave, odnosno potpredsjednika Atlantic Grupe nadležnog za ovu diviziju.

 

Prije dugogodišnje karijere na nizu odgovornih funkcija u Atlantic Grupi Tomislav Matusinović radio je u uglednim domaćim i međunarodnim tvrtkama. U Atlantic dolazi s pozicije Direktora korporativnih projekata u Agrokoru, a prethodno je radio kao Regionalni voditelj tehničkih operacija u kompaniji Coca-Cola Adriatic. 


Komentari (0)


Webshop

Dionica Vrijednost Promjena Promet
ADRS-R-A375,00+1,08%922.349,90
RIVP-R-A19,75- 0,25%583.405,60
HT-R-A158,50+0,76%498.042,89
PODR-R-A314,00+1,29%376.768,86
ADRS-P-A330,00+1,21%285.884,04
ATPL-R-A362,98+3,41%254.593,53
KSST-R-A420,00+51,75%185.493,02
KOTR-P-A1.300,10+0,01%175.513,50
Zaključne cijene : 22.10.2014
Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
  • CROBEX: 1.851,73 1,02 %
  • CROBEX10: 1.059,78 1,02 %
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2734845,2893525,305220
CAD0015,3193955,3354015,351407
CZK0010,2769250,2777580,278591
DKK0011,0256621,0287481,031834
HUF1002,4898412,4973332,504825
JPY1005,6031015,6199615,636821
NOK0010,9107330,9134730,916213
SEK0010,8302090,8327070,835205
CHF0016,3282686,3473106,366352
GBP0019,6653859,6944689,723551
USD0015,9846326,0026406,020648
EUR0017,6375877,6605697,683551
PLN0011,8095981,8150431,820488
Tečajna lista HNB-a za datum: 22.10.2014
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Energija9,5187kn+2,67%
Platinum Global ...14,6041$+2,57%
Ilirika JIE125,5975+1,76%
NETA US Algorithm161,8143kn+1,71%
ZB euroaktiv122,2555+1,61%
KD Prvi izbor12,6849kn+1,55%
KD Nova Europa5,9409kn+1,39%
Raiffeisen World125,9100+1,34%
HI-growth9,5310+1,04%
NETA Global ...101,1344kn+1,04%
A180,4900kn+1,03%
Datum: 21.10.2014