Tomislav Matusinović potpredsjednik Atlantic grupe

Tomislav Matusinović, dosadašnji Izvršni direktor za diviziju Zdravlje i njega, odlukom Nadzornog odbora imenovan je članom Uprave i potpredsjednikom Atlantic Grupe za ovu diviziju.


Bankamagazin Objavljeno 14.19, 23.06.2009.

Tomislav Matusinović, dosadašnji Izvršni direktor za diviziju Zdravlje i njega, odlukom Nadzornog odbora imenovan je članom Uprave i potpredsjednikom Atlantic Grupe za ovu diviziju.

 

Na mjesto Izvršnog direktora za diviziju Zdravlje i njega Atlantic Grupe Matusinović je imenovan s 1. ožujkom 2008. godine, po reorganizaciji poslovanja kompanije utemeljenog na četiri poslovne divizije. Nakon uspješnih pet poslovnih kvartala tijekom kojih je vodio diviziju Zdravlje i njega te uspješnog lansiranja najvećeg investicijskog projekta Cedevita GO! promoviran je u člana Uprave, odnosno potpredsjednika Atlantic Grupe nadležnog za ovu diviziju.

 

Prije dugogodišnje karijere na nizu odgovornih funkcija u Atlantic Grupi Tomislav Matusinović radio je u uglednim domaćim i međunarodnim tvrtkama. U Atlantic dolazi s pozicije Direktora korporativnih projekata u Agrokoru, a prethodno je radio kao Regionalni voditelj tehničkih operacija u kompaniji Coca-Cola Adriatic. 


Komentari (0)


Webshop

Dionica Vrijednost Promjena Promet
JMNC-R-A73.000,00+1,39%73.000,00
KORF-R-A222,30- 0,47%53.852,40
ERNT-R-A1.490,10- 0,72%46.239,03
PODR-R-A307,00- 1,11%36.848,00
HT-R-A151,20- 1,86%34.139,80
ATPL-R-A317,00- 0,96%25.865,85
SNHO-R-A245,00- 1,27%25.529,95
VLHO-R-A202,03- 0,16%21.013,47
Zaključne cijene : 23.07.2014
Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
  • CROBEX: 1.844,03 0,38 %
  • CROBEX10: 1.048,89 0,09 %
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2830625,2989595,314856
CAD0015,2352935,2510465,266799
CZK0010,2761150,2769460,277777
DKK0011,0172461,0203071,023368
HUF1002,4517222,4590992,466476
JPY1005,5396525,5563215,572990
NOK0010,9090350,9117700,914505
SEK0010,8206360,8231050,825574
CHF0016,2432236,2620096,280795
GBP0019,6047769,6336779,662578
USD0015,6259395,6428685,659797
EUR0017,5848927,6077157,630538
PLN0011,8302431,8357501,841257
Tečajna lista HNB-a za datum: 23.7.2014
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Victoria18,7265kn+0,71%
FIMA Equity65,7761kn+0,35%
Allianz Portfolio134,2735kn+0,14%
ZB bond174,6706+0,11%
Erste Adriatic Bond107,7800+0,11%
Raiffeisen Bonds163,1000+0,09%
Ilirika Azijski ...42,4973+0,09%
Raiffeisen Absolute ...117,5400+0,09%
PBZ Bond fond117,1035+0,08%
Capital One192,9866kn+0,07%
HPB Obveznički145,5034+0,06%
Datum: 21.7.2014