Viru porasli prihodi za 30,6 posto

Viro tvornica šećera u prvih šest mjeseci ostvarila je neto dobit od 28,87 milijuna kuna, što predstavlja rast od 9,65 posto u odnosu na isto razdoblje prošle godine


Bankamagazin Objavljeno 15.08, 30.07.2011.

Viro tvornica šećera u prvih šest mjeseci ove godine ostvarila je neto dobit od 28,87 milijuna kuna, što predstavlja rast od 9,65 posto u odnosu na isto razdoblje prošle godine, stoji u financijskom izvještaju tvrtke.

Ukupni prihodi porasli su istovremeno za 30,63 posto na 336,40 milijuna kuna. Ostvareni ukupni rashodi od 309,04 milijuna kuna veći su pak za 33,67 posto u odnosu na isto lanjsko razdoblje. Udio prihoda od prodaje u inozemstvu smanjen je s 23,20 na 22,89 posto, dok se udio prihoda od prodaje u zemlji povećao sa 73,09 na 74,66 posto, navodi se u izvješću Vira.


Komentari (0)


Webshop

Dionica Vrijednost Promjena Promet
KORF-R-A265,00+5,31%1.820.294,01
HT-R-A164,99+2,36%1.231.792,12
ADRS-P-A375,49+7,69%1.033.146,59
ADRS-R-A390,00+5,41%460.650,00
HMST-R-A280,00+3,85%137.435,58
VDKT-R-A299,98+3,04%121.280,47
ERNT-R-A1.385,00- 0,72%106.679,59
ATPL-R-A387,33+2,48%104.787,74
Zaključne cijene : 23.09.2014
Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
  • CROBEX: 1.912,97 0,16 %
  • CROBEX10: 1.093,14 0,11 %
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2489715,2647655,280559
CAD0015,3850955,4012995,417503
CZK0010,2760410,2768720,277703
DKK0011,0210511,0241231,027195
HUF1002,4362042,4435352,450866
JPY1005,4235245,4398445,456164
NOK0010,9323990,9352050,938011
SEK0010,8285530,8310460,833539
CHF0016,2981566,3171076,336058
GBP0019,6556799,6847339,713787
USD0015,9120845,9298745,947664
EUR0017,5999847,6228537,645722
PLN0011,8170051,8224721,827939
Tečajna lista HNB-a za datum: 23.9.2014
Fond Vrijednost Valuta Promjena
OTP indeksni41,8865kn+1,09%
Erste Adriatic ...81,9700+1,04%
PBZ Equity fond10,3193+0,80%
NETA Emerging Bond70,3554kn+0,74%
Ilirika JIE132,0057+0,72%
Allianz Equity136,8962+0,70%
HI-growth9,7955+0,65%
CROBEX10 (VB ...105,3638kn+0,63%
OTP MERIDIAN 2092,4158+0,61%
HPB Dionički92,0506kn+0,56%
Raiffeisen World135,1700+0,50%
Datum: 19.9.2014