Viru porasli prihodi za 30,6 posto

Viro tvornica šećera u prvih šest mjeseci ostvarila je neto dobit od 28,87 milijuna kuna, što predstavlja rast od 9,65 posto u odnosu na isto razdoblje prošle godine


Bankamagazin Objavljeno 15.08, 30.07.2011.

Viro tvornica šećera u prvih šest mjeseci ove godine ostvarila je neto dobit od 28,87 milijuna kuna, što predstavlja rast od 9,65 posto u odnosu na isto razdoblje prošle godine, stoji u financijskom izvještaju tvrtke.

Ukupni prihodi porasli su istovremeno za 30,63 posto na 336,40 milijuna kuna. Ostvareni ukupni rashodi od 309,04 milijuna kuna veći su pak za 33,67 posto u odnosu na isto lanjsko razdoblje. Udio prihoda od prodaje u inozemstvu smanjen je s 23,20 na 22,89 posto, dok se udio prihoda od prodaje u zemlji povećao sa 73,09 na 74,66 posto, navodi se u izvješću Vira.


Komentari (0)


Webshop

Dionica Vrijednost Promjena Promet
HT-R-A154,50- 0,37%1.488.106,07
RIVP-R-A19,30- 0,67%1.022.648,36
PLAG-R-A3.850,00+1,05%869.950,04
ERNT-R-A1.370,00+0,07%813.770,15
VPIK-R-A83,20+2,59%603.866,28
ATGR-R-A943,00- 1,77%505.343,70
KRAS-R-A365,00+1,39%322.454,35
DDJH-R-A23,18- 6,15%255.265,37
Zaključne cijene : 28.11.2014
Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
  • CROBEX: 1.792,02 -0,59 %
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,2542925,2701025,285912
CAD0015,4353725,4517275,468082
CZK0010,2771950,2780290,278863
DKK0011,0281731,0312671,034361
HUF1002,4907842,4982792,505774
JPY1005,2188025,2345065,250210
NOK0010,8864940,8891610,891828
SEK0010,8251830,8276660,830149
CHF0016,3637256,3828746,402023
GBP0019,6605189,6895879,718656
USD0016,1335896,1520456,170501
EUR0017,6491987,6722157,695232
PLN0011,8291201,8346241,840128
Tečajna lista HNB-a za datum: 28.11.2014
Fond Vrijednost Valuta Promjena
Ilirika Azijski ...45,3628+0,61%
ZB euroaktiv131,3020+0,32%
HI-growth10,0948+0,27%
Smart Equity102,0421+0,18%
Capital Two85,6468kn+0,17%
Platinum Blue Chip96,6721+0,15%
HI-balanced11,8559+0,15%
Allianz Equity133,3328+0,12%
PBZ Equity fond10,1859+0,11%
PBZ I-Stock7,4856+0,11%
ZB global147,7754+0,10%
Datum: 27.11.2014