Viru porasli prihodi za 30,6 posto

Viro tvornica šećera u prvih šest mjeseci ostvarila je neto dobit od 28,87 milijuna kuna, što predstavlja rast od 9,65 posto u odnosu na isto razdoblje prošle godine


Bankamagazin Objavljeno 15.08, 30.07.2011.

Viro tvornica šećera u prvih šest mjeseci ove godine ostvarila je neto dobit od 28,87 milijuna kuna, što predstavlja rast od 9,65 posto u odnosu na isto razdoblje prošle godine, stoji u financijskom izvještaju tvrtke.

Ukupni prihodi porasli su istovremeno za 30,63 posto na 336,40 milijuna kuna. Ostvareni ukupni rashodi od 309,04 milijuna kuna veći su pak za 33,67 posto u odnosu na isto lanjsko razdoblje. Udio prihoda od prodaje u inozemstvu smanjen je s 23,20 na 22,89 posto, dok se udio prihoda od prodaje u zemlji povećao sa 73,09 na 74,66 posto, navodi se u izvješću Vira.


Komentari (0)


Webshop

Dionica Vrijednost Promjena Promet
HT-R-A142,86- 0,72%665.877,49
PVCM-R-A107,00+0,67%429.177,00
DDJH-R-A45,15+6,54%422.937,30
KRAS-R-A520,00+0,30%356.699,80
PODR-R-A336,35+2,28%243.709,17
DLKV-R-A11,87+3,04%230.022,24
PRFC-R-A37,03+8,91%176.011,48
RIVP-R-A24,26- 0,94%169.325,20
Zaključne cijene : 02.05.2016
Podaci o trgovanju objavljeni su s odgodom od 15 minuta
  • CROBEX: 1.688,44 0,00 %
Valuta Apena Kupovni Srednji Prodajni
AUD0015,0019115,0169625,032013
CAD0015,2373215,2530805,268839
CZK0010,2757850,2766150,277445
DKK0011,0016731,0046871,007701
HUF1002,3926862,3998862,407086
JPY1006,1143596,1327576,151155
NOK0010,8091870,8116220,814057
SEK0010,8138510,8163000,818749
CHF0016,8015416,8220076,842473
GBP0019,5612339,5900039,618773
USD0016,5505616,5702726,589983
EUR0017,4558497,4782847,500719
Tečajna lista HNB-a za datum: 30.4.2016
Fond Vrijednost Valuta Promjena
KD Nova Europa5,3559kn+1,10%
Erste Adriatic ...85,9300+0,40%
Neta New Europe61,5132kn+0,29%
OTP Meridian 2088,4256+0,23%
ZB global163,6693+0,21%
ZB BRIC+82,9690+0,20%
Raiffeisen Harmonic100,3000+0,19%
PBZ Equity fond10,2137+0,18%
ZB aktiv110,3416kn+0,14%
Raiffeisen Bonds173,4500+0,13%
PBZ Bond fond127,3770+0,13%
Datum: 28.4.2016